Kategori
Uncategorized

Studentet shqiptare vijnë nga Norvegjia per te votuar Partine Demokratike.

Vine nga Norvegjia !

Votojne per here te pare.

Votojne Partine Demokratike.

Votojne Lulzim Bashen .

Fitore !

Dy te rinj studente ne Universitetin e Oslos.

Vlla e moter vijne nga Norvegjia e larget te votojne Partine Demokratike .

Ata jane Xhedeon Perparim

Mata.

dhe Kelina Perparim Mata

Nuk na intereson çmimi i biletes 900 euro, por vota per ndryshim.

Vota per Partine Demokratike.

Vota per Shqiperine.

Ndjaj mos e shit voten vlla, sot vota e jote eshte me rende dhe me e fuqishme se hekuri. Ajo eshte vote per ty.

Eshte vote per ndryshim.

Vote per te ardhmen tuaj !

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s