Kategori
Uncategorized

Plani i Ramës : Dhënia me konçsion ujin e Vlorës rajonit të Pulias, Itali.

Po shesim ujin e burimeve natyrore,që të pimë ujë depozite .

I dyshimte eshte edhe fakti që në ketë takim mes Rames dhe Guvernatorit të Pulias ka qenë edhe lobisti i famshëm, që njihet për këto lloj lobingjesh, Toni Bler.

Bler ka shume kohe që ka filluar të jete më shpesh i pranishëm në Tiranë në mënyra të dukshme dhe të pa dukshme, kur dihet se nje vizitë apo lobim i tij kushton disa qindra mijra euro që bashkë me milionat euro të Bechetit i shtohen mbi supe taksapaguesit tashme të rrënuar shqiptar …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s