Kategori
Uncategorized

Presidenti Meta mesazh Ramës. Mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri me SOROS dhe miqtë e t’u serbë

Mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri me SOROS dhe miqtë e t’u serbë se ke përballë një President nga Skrapari dhe 10 milion shqiptarë.

Presidenti Ilir Meta i ftuar sonte në ‘Zonën e lirë’ me gazetarin Arian Çani i ka bërë kërkesë këtij të fundit që të ftojë urgjent në studio Ramën

Ndërkohë që u është përgjigjur kërcënimebe të Ramës se: ‘Nuk frikësohet luani nga lepuri’

Meta ka paralajmëruar ashpër Ramën:

Mos guxo të provokosh trazira në Shqipëri me SOROS dhe miqtë e t’u serbë se ke përballë një President nga Skrapari dhe 10 milion shqiptarë.

Çuni i Kristaqit ta dijë mirë. Ky Pinok i shëmtuar, ky qen bir qeni, ky maskara, ta dijë mirë se s’ka për të gjetur vrimë ku të futet

Mos më provokojë më se nëse dua mbaroj punë me të për 2 minuta’

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s