Kategori
Uncategorized

YLLI KOMUNIST NE GJOKS DHE FSHEHJA E TRADHETISE KOMBETARE

Dritan Kaba/

Kesaj radhe vendosi ne gjoks flamurin e komunizmit!

As me shume as me pak nje karshillek ndaj viktimave te komunizmit! Tallje per ato mijera jete te humbura,


Endrra te prera me perdhune.
Miliona vite burg dhe mijera jete femijesh te shkaterruara
Pushkatime, varje, burgosje internime, ishin sot si krenari ne gjoksin e Edi Rames.
Por ne fakt pse e beri kete shfaqje te turpshme dhe kriminale?


Asgje me shume se ne sot te merremi me kollaren, jo me tradhetine e Rames.
Ai sot deklaroi se do shkoje ne Gjykaten e Hages. Buzeqeshja e ministrit te jashtem grek ishte shume domethenese.

Atij i ndriti fytyra. Se si do dalim ne nje gjyq nderkombetar me Greqine besoj se jemi te qarte te gjithe.


Shqiperia shkon me nje det 6 milje te shpallur, ndersa Greqia me nje kufi prej 12 miljesh.
Kjo eshte tradhetia me e madhe pas asaj te Esat Toptanit.
Ndaj nuk duhet te merremi vetem me yllin komunist qe kishte varur ne gjoks, por edhe me tradhetine e tij.


Gjyqet nderkombetare e kane treguar qe mbajne anen e me te pergatiturit, e me te fortit!
Marrveshja e vitit 2009 do jete shume here me e mire se vendimi i Hages sepse u nisem nga pozita te berabarta per te bere ate marrveshje.
Gjithsesi sot Edi Rama u rreshtua me diktaturen, me tradhetaret e Shqiperise, me kriminelet e regjimit komunist. Sot ai perdhosi gjakun e mijera shqiptareve!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s