Kategori
Uncategorized

Droga mbyll gojën kudo..Ambasada amerikane i bie unazës, Rama i bie drejt në kosh banditësh …

Basir Çollaku /

Ambasada amerikane i bie unazes, Rama i bie drejt ne kosh banditesh…Droga mbyll gojen kudo..

Edi Rama ka rikthyer nje nga banditet e qarqeve te medha, pasi e largoi formalisht nga Kuvendi, duke e shperblyer me disa drejtori dhe i ka lene dore te lire dhe ne zgjedhje te listes…


Se mos ka degjuar gje don Lu kur i tha per Rroshin mos e ver dhe ai se fershelleu..
thua ka degjuar zonja Kim ne bregdet per kete banditin tjeter te privilegjuar qe Rama nuk e leshon…Shoqeruesit e saj ne skafe e dine kete novele me emra konkrete mbase ia kane thene, nese ne Ambasade se ka dosjen e vjeter ..


Sepse kane kapur njeri-tjetrin…
Ata ikin vetem bashke ambasadore..
dhe ju e dini hollesisht kete gje..
keshtu jemi njelloj si pas 2016 ku droga kerdiste qarqet..


Sërisht njejte para zgjedhjeve..
dhe droga serish kercen napolonin ne gjithe Shqiperine.


Serish nga Ambasada amerikane si ne kohen e Lu nuk ka asnje deklarate te kthjellet ndonese ka publikime pa fund per drejtesine…
Mbase ka dijeni Hajnaj te cilen e kemi levduar 10 here ende pa bere asnje pune te hajrit.

Naserin trafikant po e qau..laboratorin e heroines te Hasit po e qau..Ka ende kohe per deshtime rruges vajza e Komitetit..


Teatri u shemb
teatri eshte ne pune…
Vete Rama rikthehet te niçe-gjushi, ai, gjushi vogel non-grata ambasadore, shpallur nga ju..
Rrofte teatri
poshte teatri…


Kush mbeshtet Ramen edhe vendas apo i huaj paguhet nga Rama…
Fundja nuk duhet te presim asnje ndihme nga zderhallje diplomatike. Kjo pune zgjidhet ose dreqoset nga shqiptaret…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s