Kategori
Uncategorized

Mjaft eshte mjaft.

Cim Peka

S’mund ti kerkoni Fatmira Hajdarit te jete Azemi, as Rudines.

Mbani mend qe PD-ne e themeloi Azemi, jo Znj Hajdari me Rudinen.
Fatmira eshte nje nene qe rriti tre jetime pasi burri ju vra politikisht dhe jo per gjakmarrje sic e trajtojne shumica e plehrave mediatike afer Rames.
Para se te merreni me Fatmiren qe rriti tre femije pa baba, merruni me Linden qe femijen e rrit me dy baballare dhe prape ka nevoje per milionat e taksave tona.
U be nje kongres per ta promovuar, mos e harroni.


A do ishte mire qe edhe Fatmira te ishte kaq vetmohuese sa Azemi?

Kjo do ishte afer perfeksionit.

Gjykojeni Fatmiren si nje nene qe femijet i’u desh ti rriste pa baba per shkak te sakrifices se tij edhe per ne.

Sa per vendimin per ta larguar nga drejtesia e pershendeti vete e bija. Ka vajze tjeter qe pershendet largimin e nenes nga sistemi i drejtesise sot ne Shqiperi?


Edhe nga Rudina mos kerkoni te jete Azemi. Mirenjohje per Azemin, ndjeshmeri dhe keqardhje per vuajtjet e kesaj familje. ✌️🙋‍♂️

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s