Kategori
Uncategorized

Lerini fotografite me afrikane o mjeranë dhe jepini mbeshtetje( qofte formalisht)perpjekjeve te administrates se Presidentit te SHBA, partnerit te madh strategjik , per rikthimin e normalitetit ne vendin e lirise e demokracise.

Kane filluar ne Shqiperi te ekspozojne foto me afrikane, per te treguar « solidaritet » me protestuesit ne ShBA, te cilet nuk kane asgje te perbashket me luften kunder racizmit, por me nje projekt makaber, per te destabilizuar vendin nepermjet vandalizmave, vjedhjeve e shkaterrimeve , me qellim qe te krijohen premisat per fitoren e te majtes ne Amerike. Shfrytezimi politik dhe manipulimi ekstrem i ketyre protestave eshte pabesia me e madhe qe i behet kombit amerikan, nga ata , qe ne emer te vendosjes se nje rendi te ri boteror, jane gati te shkaterrojne shtete, histori, tradita e kultura, sic kane bere me pare ne vende te ndryshme te globit , duke iu rikthyer tani vete SHBAve.Keta jane misionare te Satanait dhe duhen ndalur me te gjitha forcat e mjetet.


Presidenti Trump eshte pengesa kryesore per ta, ndaj dhe te gjitha sulmet jane perqendruar ndaj tij.
Ndaj lerini fotografite me afrikane o mjeranë dhe jepini mbeshtetje( qofte formalisht)perpjekjeve te administrates se Presidentit te SHBA, partnerit te madh strategjik , per rikthimin e normalitetit ne vendin e lirise e demokracise.

Ne se skeni zemer ta beni, ju rrofshin fotot me futbollistet e ketegorise se dyte nga Afrika!
Patriotet ne mbrojtje te Amerikes( fotot marre nga postimet e gazetarit brilant Gjergj Thanasi)!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s