Kategori
Uncategorized

Ushtaraku Ramabaja Thaçin, Haxhiun dhe Halitin i quan “vëllezër serb”

Ushtaraku Nazif Ramabaja.

Ish kryeshef i shtabit operativ në rrafshin e dukagjinit, dhe komandant i njesive operative te UÇk-se ne Lugun e Baranit.

Në faqen e tij në facebook, ka postuar një foto ku shihen Xhavit Haliti, Baton Haxhiu dhe Hashim Thaçi.

Ai në përshkrimin e fotos që ka bërë, të tre të lartpërmendurit i ka quajtur “vëllezër serb”.

Kjo është foto e postuar:

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s