Kategori
Uncategorized

Edi i bëre gropën vetes.

Nga Avokat Ilir Malindi/

Edi.

I bere gropen vetes.Vec nepunesve deri tani ne dreke nuk ka votuar populli.Te thashe qe po te beje dy lloj zgjedhjesh do te fitoje shume.Ne se nuk kalion 25% urgjentisht jep dorheqjen e revokueshme.Te kalojme ne zgjedhje te parakohshme.

Ju pershendes

av.Ilir Malindi

Te lutem mos me aresto sic bere per percezin Sokol Balla me kriminelet Saimir Tahiri dhe grupin e tij kriminal.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s