Kategori
Uncategorized

DORDOMUZ EDVIN PSIKOPATI Na “sfiidon” nga spitali

Nga Mona Rusi/

Turp per ne qe t’ i themi vetes njerez, kur pranojme te kemi mbi shpine nje kafshe si ky.

Po me ke talles o ndyraq, o langaraq. Ke vite ne pushtet qe vetem vjedh e tall menderen me popullin, ti injorant, kafshe, morroacak I peshtire.

Na “sfiidon” nga spitali

Dordomuz Edvin Droga i ben karshillek 3 milion shqiptareve.

Ky hajvan, nastradin e kokebosh, ky idiot qe e quan veper “artistike” llangosjen e mureve te pallateve te Tiranes, pa harruar produktin – Xhepmbushje, ky psikopat me kartele, jelle e nje babai sa kriminel aq dhe bastard, (qe nuk e kishte per gje te madhe ta bente me nusen e djalit – dokumentet originale i ka shoku Mero),ka gjetur shesh per te bere pershesh jetet tona.

Turp per ne qe t’ i themi vetes njerez, kur pranojme te kemi mbi shpine nje kafshe si ky.

Po me ke talles o ndyraq, o langaraq. Ke vite ne pushtet qe vetem vjedh e tall menderen me popullin, ti injorant, kafshe, morroacak I peshtire.

Nuk kuptoj pse duhet te mos hedhim ne Jospin e pleurage ty dhe tere skoten tende qe vazhdoni te na vidhni ne cdi cast, parate, moralin, jeten.

Ti langaraq, ti hic duhesh hequr zvare per se gjalli.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s