Kategori
Uncategorized

Kur ben sehir dhe rri menjane 5 vjet qe PD eshte ne OPOZITE, nuk mund te jesh KURRE drejtues i DEMOKRATEVE.

NJE SQARIM PER “ LEHESIT” VULLNETARE DHE ME PAGESE

Nga Myslim Murrizi/

KRYETAR TE DEMOKRATEVE TE ZGJEDHIN VETEM DEMOKRATET.

Kjo parti ka te SHENJTE VOTEN.

Ne kohen e dulles emeroheshin sekretaret e pare te ppsh.

Por ajo kohe ka shkuar ne P…S.. qysh me date 8 dhjetor 1990.

Ndaj ju goje pa lare dhe felliqesira qe lehni neper mejhane si qen rrugesh, kujdes se DEMOKRATET dhe QYTETARET LUSHNJARE ju njohin mire se çfare mostrash jeni dhe sa vlere keni.

Kur te kete perseri zgjedhje ne PD e Lushnjes, hajdeni ne gare dhe provoni se sa vleni para DEMOKRATEVE.

Por me pare ejani ne protesta dhe aksionet opozitare kundra kesaj bande qe ka kapur prej fyti Shqiperine dhe Shqiptaret.

Se kur ben sehir dhe rri menjane 5 vjet qe PD eshte ne OPOZITE, nuk mund te jesh KURRE drejtues i DEMOKRATEVE.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s