Kategori
Uncategorized

Rama e urren Kosoven.

Nuk e perdori dot politikisht per fushaten zgjedhore, Rama nuk shkon ne rivarrimin e eshtrave te “Deshmorit te Atdheut” ISA BOLETINIT,ne Kosove.

Mbas nje perpjekje te turpeshme per ta c`nderuar historine jo vetem te Deshmorit te atdheut Isa Boletinit, por te te gjithe perpjekjeve te patrioteve dhe luftetareve qe u vrane ne mbrojtje te trojeve amtare.
Edi Rama se bashku me Hashim Thacin ne nje linje me serbomedhejte mbasi kerkuan qe eshtrat e heroit te largoheshin nga toka meme,toka per te cilen luftoj nje jete te tere duke dhene dhe jeten, nuk shkoj ta nderonte ne rivarrimin e tij ne Boletin te Mitrovices.

Isa Boletini nuk i perket politikes, ai i perket kombit, historise, luftes dhe perpjekjeve te shqiptareve per lirine dhe pamvaresine e vendit.
_________

Varrimi i Isë Boletinit po propozohet (është marrë vendim) të bëhet në Vlorë për “hatrin” e S… http://wp.me/p4z4nV-qo via @wordpressdotcom

Shiko më shumë

foto e Urim Gjata
foto e Urim Gjata
foto e Urim Gjata

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s