Kategori
Uncategorized

Donald Lu:ASNJE VOTE TE IKRIMINUARVE DHE PARAVE TE PISTA.

Ju keni fuqine te largoni, politikanet e korruptuar dhe kriminele.

—Ju keni fuqine te zgjidhni dhe per kete arsye mos e shisni voten.
—Ju keni fuqine te refuzoni ofertat e politikaneve te korruptuar dhe kriminele.
—Mos degjoni, dhe mos ju frikesoni retorikes se inatosur politike.
—Votoni.
—Nese nuk i zgjidhni ata qe do tju drejtojne,dhe ne qofte se nuk do te votoni, atehere mos u ankoni me vone per keq_qeverisje dhe per ata qe do ju drejtojne.

Mesazhi i ambasadorit Amerikan ne Tirane Z Donald Lu.

foto e Urim Gjata

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s