Kategori
Uncategorized

PEDOFILI MINOREN.

Pedofili Minorenimages

Edison YPI

Ajo që rrëfejnë gazetat për një zyrë partie në Sarandë që përdoret si zyrë punësimi dhe me një pedofil që kërkoi të bënte orgji me një nënë hallexheshë dhe të bijën minorene, është e vërteta e veshur, e mbathur, e qepur, e kopsitur. E vërteta e çveshur, e vërteta lakuriqe e atij pedofili, është krejt ndryshe.
Që pedofili e lakmonte orgjinë me nënën hallexheshë dhe bijën minorene, për këtë s’dyshon askush. Por vetëm në nivel dëshire që pedofilit sarandiot i kishte lindur nga të parët e filmave për të rritur. I mbërthyer në kurthin mes dëshirës cerebrale dhe pamundësisë fizike, duke u menduar gjatë netëve të bardha për kënaqësitë e zeza që nënë e bijë do të provonin në të njëjtin shtrat me të, pedofilit i erdhi në mendje një ide.
Unë, tha me vete pedofili, atyre të dyjave nuk u bëj dot ndonjë gjë të madhe as bashkë as veç e veç. Më duhet një strategji më inteligjente më e sofistikuar, e tillë, që nëna dhe e bija ta marrin hisen që u përket nga qefi i orgjisë, por ndërkohë edhe unë të bëj qef nga ndonjë drejtim tjetër. Se jep e jep mbeta duke dhënë gjithë jetën. Duhet edhe dikush të më japi mua. S’jam hidrocentral.
Edhe pse pedofil, domethënë fëlliqësirë, prapseprap njeri jam. Dhe ja si jam katandisur, një cop vullnetar i një zyre partie, që vetëm jep e kurrë nuk merr. Dhe e thuri planin pedofili. Thirri në celular një mikun e vet me emrin Kardian. Do ikësh i tha pedofili Kardianit, në filan katund të Gramshit. Pse?! e pyeti Kardiani, me një ngut që nuk e fshehu dot. Sepse, i tha pedofili, ashtu dua unë. Nuk u jap spjegime njerëzve të blogjeve. Ik, nisu tani, dhe qepe, leri llafet. Në atë fshat burrat jetojnë sa shqiponjat, 800 e më tepër vjet, gratë deri në 1000. Martohen aty tek të 300 ose 400-at. Ik dhe më sill urgjent këtu nja shtatë a tetë nga ata burra. Jo dosido. Vetëm pedofila. Po sikur… e ndërpreu Kardiani. Çfarë sikur? S’ka sikur, ja priti pedofili. E di se po kërkon të më thuash çfarë do ndodhi nëse ndonjëri nga pedofilat 600-vjeçarë bie në sevda me ty minorenin 50-vjeçar dhe të vërsulet. E çë nëse kjo ndodh? Bëja qefin, dhe aq. Mos më bëj sikur gjoja s’të pëlqen, sikur ke frikë, sikur e ke për herë të parë. Ti raste të tilla mezi i pret. Plotësoja pra dëshirën spontane luftëtarit të Skënderbeut në ndonjë nga ato livadhet e luginës së Devollit ku fëshfërijnë gjethet dhe ja merr këngës bilbili (jo Kosi).
U bind Kardiani, dhe u nis. Bëri a s’bëri qef rrugës minoreni Kardian me maxhorenin 600-vjeçar, s’dihet. Një të arritur në Sarandë ja dorwzoi pedofilit 60-vjeçar pedofilat 600-vjeçar e kusur, të cilët u futën në një dhomë të madhe që dikur kishte shërbyer si sallë mbledhjesh kolektivi. Pedofili sarandiot 60-vjeçar u gëzua shumë kur i pa ata azgana. Sidomos për faktin se strategjia e pedofilizmit dykahësh kishte nisur të funksiononte. E mori mënjanë Kardianin, i tha; Dëgjo këtu, ik thirr një më të lartë se ne, mundësisht një akademik, shokun Nasho për shembull, ta pleqërojmë mirë këtë punë.
Kur dëgjoi “pleqërojmë” Kardiani u habit, ngriti supet, dhe tha; Shoku pedofil, do vete t’i them shokut Nasho të vijë, por sa i përket termit “pleqërojmë” më ngatërrove pak, se si ti, unë dhe shoku Nasho, ndoshta jemi pakëz të vjetër për nëna hallexhesha dhe bija minorene, por jemi minorenë për ata që të solla nga katundi. Leri këto teorira për në blogje. Ik merr shokun Nasho, ja preu shkurt pedofili sarandiot. Kujdes numurin e telefonit të shokut Nasho se mos ke të vjetrin. Mirë, tha Kardiani, po iki, por kam edhe një pyeje, a më lejon ta sjell këtu edhe shokun Viktor Malaj? Patjetër ta sjellësh, i tha pedofili me një ndjenjë të lehtë faji shkaktuar nga harresa e pafalshme, ku do mbytemi ne pedofilat dhe perversat pa pararojën tonë, Sigurimin e Shtetit. I solli Kardiani të dy, edhe shokun Nasho akademikun, edhe shokun Viktor Malaj të Sigurimit të Shtetit. Një të mbyllur perdet, fiku dritat, ndezi një kandil me vaj, dhe ja nisi pedofili i Sarandës;
Shokë,
Ta falenderojmë së pari shokun Kardian që na mundësoi sjelljen e atyre kreshnikëve me mustaqe në dhomën ngjitur. Shoku Nasho dhe shoku Viktor lëvizën sytë dhe duart supet në shenjë padurimi “hë de, ku janë, se s’durojmë dot”. Mos u ngutni ju të dy, tha pedofili i Sarandës. Pas pak do t’i shihni dhe do t’i shijoni. E kam menduar kështu; Pedofilë maxhorenë ka sa të duash bota. Për ata pedofilat mustaqellinj qindravjeçarë me shpatë në brez që na i solli Kardiani nga katundi, unë pedofili i Sarandës, Kardiani i Internetit, Nashua i akademizmit, Viktori i Sigurimit, do jemi minorenë. Nga ana tjetër, me ato 14-vjeçaret e zyrave të partisë që i përdorim për zyra pune, jemi maxhorenë. Pra edhe minorenë edhe maxhorenë.
Domethënë qef nga të dyja anët. Nuk e di a më kuptoni? Të kuptojmë, të kuptojmë, u përgjigjën njëzëri Kardiani, Nashua dhe Viktori. U hodh Nashua; Shumë faleminderit shoku pedofil. Ne ku ta gjejmë një rast të tillë që për disa të jemi pleq dhe për disa të tjerë të mitur. Por del një problem. Unë, për shembull, për moshën që kam, a mund të quhem minoren?! Ndërhyri me shkathtësi Kardiani; Pa merak shoku Nasho, për ty kam sjellë një 700-vjeçar që ndoshta nuk do të zerë me dorë se mund t’i dukesh bebe. Pra ti shoku Nasho, jo thjesht quhesh, por ti minoren je. Nashua mori frymë i lehtësuar dhe vazhdoi. Zgjidhja që i ka dhënë problemit në fjalë shoku pedofil, ka diçka nga pafundësia, nga përjetësia, nga qefi etern që nuk njeh moshë dhe masë. Është dhe subjekt i mirë për një novelë. Le të na i marrin telefonat. Le të na tallin nëpër gazeta. S’ka asnjë problem. Nuk mërzitemi aspak. Tash e tutje rraca jonë, rraca e spiunëve-shkrimtarë, e partiakëve-pedofilë, e llomotitësve të pavarur të internetit, e ka të garantuar mbijetesën. Do jemi edhe të vjetër edhe të rinj, edhe të ngordhur edhe të gjallë, edhe njerëz prej mishi edhe shtatore prej mermeri. Tanipërtani, se më vonë, iniciativën e ndritur të shokut pedofil sarandiot, do ta pasurojmë duke futur në qethullën e qefit edhe të vdekurit. Që qefi të mos jetë privilegj i vetëm i disa të privilegjuarve. Jo qef me 100 metra e 200 metra, por qef i të gjithëve. Ta ndërtojmë një botë të re. Botën e qefit total. Ku qefi i njërit të jetë edhe qefi i të gjithëve, dhe qefi i të gjithëve të jetë qefi i gjithsecilit.
Mjaft-mjaft se kur nisni nga pallavrat ju akademikët s’dini të mbaroni, ja zuri në fyt ligjëratën e qefit pedofili i Sarandës Nashos së novelës. E rëndësishme është që ti Viktor Malaj t’i bësh sytë katër, me artikuj nëpër gazeta dhe me se të vijë dore na mbulo nga ana mediatike. Ti Kardian bëj kujdes me internetin, blogjet. Do jetë mrekulli. Ditën do merremi me zyrat e partisë, do t’i qajmë hallet popullit, hallexheshave, bijave të tyre minorene që do tu kërkojmë orgji po s’do t’u bëjmë dot asgjë. Pra ditën do ta përdorim për nxemje, për prova gjenerale. Natën do hidhemi në aksion. 600-700 vjeçarët pedofila mezi do presin të bëjnë natën me ne vogëlushat atë qef që ne maxhorenët nuk e bëjmë dot me minorenet. Tani që nami im si pedofil me atë rruspien dhe të bijën e saj minorene ka marrë dhenë, kam menduar për një masë preventive. Nëse pedofili 600-vjeçar që do më bjerë për hise mua, në analogji me rastin tim, do kërkojë të bëjë orgji me mua të gjallin dhe nënën time të vdekur, unë do ta thërres nënën të ngrihet një ditë nga varri se s’bëhet qameti. Bëjuni edhe ju nënave të gjalla ose të vdekura nga një thirrje që të jenë gati për çdo eventualitet. Do bëjmë qef të madh. Nat’ për natë. Fshehtas. Si në kohën e kurvit, kur mbronim atdheun duke e rrethuar me tela me gjëmba, ndërtonim bunkerë duke e lënë miletin barkthatë, spiunonim njëri-tjetrin, fusnim njerëz nëpër burgje. Nëse në rast vigjilence të pamjaftueshme, kryesisht të shokut Viktor, zbulohemi, do tu themi se nuk bëjmë orgji, por mbledhje partie, që është e njëjta gjë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s