Kategori
Uncategorized

Me Z.Berisha, në Aerodromin “Makedonia” Selanik.

Një nga takimet dhe bisedat mè të bukura, dhe më të lirshme me Kryetarin e Partisè Demokratike Shqiptare, Z.Berisha, në Aerodromin “Makedonia” Selanik, -Greqi,

Në këtë vizitë në Greqi, Z.Berisha merrte pjesë në takimin e PPE-ë, (partite popullore europiane) që zhvillohej në Selanik.

Z.Berisha shoqërohej nga sekretari për mardheniet me jashte ne PD, Z.Besnik Mustafaj .

 

Foto e realizuar nga N/Kryetari i degës së PD-së Selanik, -Klevi, (Klevis Milo) .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s