Kategori
Uncategorized

Berisha-Ramës: Do kesh fatin që meriton nëse prek logon dhe vulën e PD. Ne do fitojmë!

Nuk kemi menduar kurrë as të blejmë kryetarë opozite as të përpiqemi me makinacione të ulëta t’u marrim flamur logo e vulë,

Por i them Edvin Ramës këtu :
Do të kesh fatin që meriton nëse guxon t’i prekësh.

Gjykata ia ka njohur PD-së.

Ti ndalon regjistrimin e tyre se ke tmerr nga Partia Demokratike dhe populli opozitar.

Bëhu gati të përballesh.

Ne do fitojmë. Do marrim pjesë në zgjedhje” .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s