Kategori
Uncategorized

Demokratë lerini sofrat me mish dhe udhetimet ekzotike …

Çudi…Gjithë këto skandale…
Nga 700 e ca të zgjedhur në forumet drejtuese të PD-së (anëtarë të Këshillit Kombëtar, drejtues të 72 degëve, drejtues departamentesh etj), vetëm gjysma shkruajnë kundër qeverisë.

🔻Të tjerët postojnë sofra me mish dhe udhëtime ekzotike

Apo janë si unë, këta ? ASNJANËS ose Neutrale.al

Ja dhe mendimtari…

Marre nga Neutrale.al

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s