Kategori
Uncategorized

Sonte vertete do ngre dolli

Urviola Gjata /

Sonte vertete do ngre dolli
u zgjova e sheruar nga plaget
me behet ilaç çdo pike qe pi
per shpirtin qe kerkon te laget.

Jo, s’dihem bosh e s’kam asnje peng
jam e qete si lengu ne gote
ka plot te keqija dhe te mira ne jete
po shpirti im veç te mira provofte

Sonte vertete do ngre dolli.
u zgjova e sheruar nga plaget
me behet ilaç çdo pike qe pi
per shpirtin qe kerkon te laget
Jo, s’dihem bosh e s’kam asnje peng..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s