Kategori
Uncategorized

Strömmer: Mjetet kundër terrorizmit duhet të përdoren kundër bandave kriminale.

Ministri i Drejtësisë Gunnar Strömmer (M)

Sipas hetimit, këto masa mund të kenë rrezik për integritetin e individit, por çdo rast duhet paraprakisht të gjykohet nga një gjykatë, dhe Ministri i Drejtësisë Gunnar Strömmer (M) mirëpret propozimin e hetimit.

Strömmer: Verktyg mot terrorism ska få användas mot gäng. https://sverigesradio.se/artikel/strommer-verktyg-mot-terrorism-ska-fa-anvandas-mot-gang

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s