Kategori
Uncategorized

Kush e financon partinë e krimit në pushtet ?

Kryeministri i Bosnjes u sanksionua nga Departamenti i Thesarit, vetëm se perdori te dhenat e pensionisteve vetem e vetem per tju çuar nje mesazh propagande atyre …

Ndersa guvernatorja Kim, puthet e përqafohet çdo mëngjes me naltgjatësinë, edhe mbas dosjes së Dibrës e Durresit, edhe mbasi mbasi ngriti nje skeme patronazhimi, dhe perdori te dhenat e te gjithe shqiptareve jo vetem duke i kercenuar ata, por dhe duke manipuluar zgjedhjet …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s