Kategori
Uncategorized

Guvernator: Po seks kur duhet bëjmë, ke ndonje ide ???

Kështu dhe puna e Kim guvernatorit.

Vërtet që guvernatorja Kim i ka njëçikë si me “merak” këta të shoqatës së LGBT, të futur në PD, nepermjet tubave shkarkues.

(Qenin po nuk e ushqeve nuk leh)

Ndaj dhe në çdo rast qe i jepet kerkon ti “ledhatojë” dhe promovojë, ky eshte problemi i tyre dhe i saj, jo i joni, jo i demokratëve, jo i shqiptareve.

Guvernatorja me futjen jo vetem ne punet e brendeshme te shqiptareve, por deri dhe ne familjet e tyre, më ngjan një si ajo mola që ha rrobat …

Ajo në çdo moment provokon …

Here i kercenon me bar.

Here ju ferkon shpatullat.

Ju fërkon shpatullat dhe doren e saj të vockel me gishtin e mesin të vajisur e të ngritur, ka kohë që e ul poshte deri ne fundshpinën e shqiptarëve …

Guvernatorja Kim, ka kohë që i ngjan një tartabiqi që thith gjak fëmijësh …

Tartabiq , që kur e shtyp përhapet një erë e rëndë që qelb dynjanë.

Misjoni i saj është i errët.

Misjoni i saj nuk është mbrojtja e demokracisë.

Misjoni i saj nuk eshte as Berisha si person.

Berisha është “thjesht” ajo gozhda ku dhe ngeci përfundimisht sharra e Kim-Sorosit.

Misjoni i saj i vërtetë (sorosjan) është eleminimi i Partisë Demokratike, si e vetmja focë politike ekzistuese ne europen lindore qe shembi komunizmin.

Dhe per kete ajo veç Ramës po perdor jo vetem shoqaten e LGBT, brenda PD-se, por dhe deputete të korruptuar, liliputë qe si fillim i kane paguar nga 3000 mije euro peng Bashes.

Ky është tartabiq-misjoni i saj …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s