Kategori
Uncategorized

Edi Rama sillet hapur si agjent i Kremlinit.ndërsa Erjon Veliaj si pelegrinazhist i Teheranit .

Lideri Demokrat Sali Berisha !

Si mundet një anëtar i NATO-s të mbrojë aksin Moskë-Beograd?

E mbron se është i detyruar.

Ndaj duhet të mësohemi të kërkojmë më shumë efekte, sesa gjëra konkrete.

Ky bëhet avokat i interesave ruse në rajon, duke mbrojtur qëndrimin e Vuçiçit.

Kush tjetër e mbron kështu Vuçiçin? Unë di miq të Vuçiçit që nuk e mbrojnë,” tha Berisha.

Meqë jemi këtu, do ju rikujtoj denoncimet e mia të përsëritura të udhëtimeve të Erion Velisë në Teheran, për të cilat na kanë informuar shërbimet partnere. Ka edhe një udhëtim të mundshëm të Edi Ramës, por nuk jam i sigurt. Për Erion Veliaj është 100% e sigurtë. Dhe këto i kam denoncuar.

Veliaj e kishte si vend pelegrinazhi Teheranin.

Një udhëtim është bërë me Ramën sipas këtyre burimeve, por mund të ketë qenë një konferencë e socialistëve apo diçka e tillë, megjithatë asgjë nuk është çudi te Rama.

E dëgjuat se kush i kishte kërkuar për t’i kontraktuar firmën. Doli që ajo është një ‘long shot’. Askush

Askush nuk e di dëshminë e bërë në juri, por emri i tij dilte.

Sikundër del jo me fonde ruse po me fonde ilegale për çfarë janë dënuar 2 qytetarë amerikanë, për foton që ka bërë me Presidentin Obama,” tha Berisha.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s