Kategori
Uncategorized

Ambasadori Nesho: Lufta jonë nuk është për pushtet, është për ndryshim!

Zv/kryetari i Partisë së Lirisë, Agim Nesho, deklaroi nga kampi i të rinjve në Jalë se Shqipëria ka nevojë për ndryshim.

“Ju do të jeni misionarët e rinisë.

Keni kuptuar që Shqipëria ka nevojë për ndryshim.

Ndaj dhe lufta e jonë nuk është për për pushtet, është për ndryshim.”-tha Nesho.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s