Kategori
Uncategorized

Siç thotë populli ynë një fjalë, Dritanit në detyrë i peshoi bishti (viçi) më rëndë se koka.

Lideri i Partisë Demokratike e përmbyll reagimin e tij, duke thënë se Abazoviç është politikan i ri dhe duhet të nxjerrë mësime për të mos lejuar, më të tilla gabime, dhe si shqiptar nuk mundet kurrë të dëshmohet serb më shumë se vetë serbët.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s