Kategori
Uncategorized

SHAME ON YOU Blend Fevziu.

Nga Adriana Kalaja /

Sorosistët dhe Eskortat e Yuri Kimit nuk u mjaftuan që nuk lanë gurë pa lëvizur dhe projekt pa përfituar për të përçarë Kauzën e Teatrit.
Kur Qëndrestarët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit i diskretituan, tani guxojnë dhe flasin për kallëzimet në SPAK.
SHAME ON YOU Blend Fevziu që nuk thërret ata Qëndrestarë që kanë depozituar 16 kallëzime në SPAK.
Ftohen ata që na bënin presion dhe shantazh të mos shkonim në SPAK.
Trishtim dhe neveri njëkohësisht ku ka përfunduar gazetaria.
SHAME ON YOU Blenfi Fevziu.
Megjithë dëshirën tuaj perverse si dhërbëtorë të këtij regjimi,
Megjithë sponsorizimet e Edvinit & Erionit, Kunatit të Lulzimit apo Kimit,
TEATRI ATY DHE ASHTU SIÇ ISHTE.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s