Kategori
Uncategorized

Deputetët dalin nga partia dhe ne asnje rast ne bote nuk ka ndodhur e nuk ndodh qe partia te dale nga deputetet…

Pr Kastriot Islami /

Ndjej keqeardhje qe deputeti Alibeaj me disa te tjere jane futur ne nje rruge te gabuar pa kthim qe me siguri do te kete kosto!!!

Nuk merrem me mendimet e tyre ndryshe qe ndonje prej tyre edhe mund ta toleroj e respektoj por me disa nga sjelljet e tyre:

1) me ceshtjen e presidentit jane bere pjese e farses se Edi Rames qe mendon se do te mund te shpetoje permes kesaj farse…ky eshte nje gabim i rende i tyre qe kur ta kuptojne do te jete shume vone dhe nuk do te mjaftoje ndjesa per ta shlyer…

2) gabimin me te madh keta deputete e kane bere duke u rrjeshtuar me kokefortesi me pakicen ne parti ne vend qe ti bashkoheshin shumices… kjo mund tju kushtoje disave humbjen e te gjithe investimin politik qe kane bere deri me sot..

3) keta deputete nuk kuptojne ose bejne sikur nuk kuptojne qe deputetet dalin nga partia dhe ne asnje rast ne bote nuk ka ndodhur e nuk ndodh qe partia te dale nga deputetet… me naivitetin e tyre ato po rreshqasin cdo dite nga deshtimi ne deshtim…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s