Kategori
Uncategorized

Sa veshtire eshte ti ndalesh keta??!!

Ish Deputeti Ligoraq Karamelo …

S.O.S.Kjjo eshte Ujvara e Vales se Vogel Sinice. Nuk do egzistoje me. Sebashku me Izvorin e Dardhes dhe Rahun e Sterjos !

Do vihet ne vend paaftesia, dashakeqesia,verberia,makuteria e zilia e pushtetareve lokale per ti perdorur per ujesjelles 12 km larg!!! E gjykoni pse??

E shpetuam Valen e Madhe,na mashtruan per keto burime qe do thahen!

A thua se ska zgjidhje te tjera! Po keta nuk duan natyren,ujin,bukurite,Sinicen!

C’politike mjedisore e per turizmin malor bejne keta!!

Keta i karakterizon pangopesia dhe shkaterrimi i cdo vlere ,jo vetem te Sinices!

Sa veshtire eshte ti ndalesh keta??!!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s