Kategori
Uncategorized

Ambasadori qe instaloj themelet e MAFIAs qeverisese me padrinon Edi Rama…

Kolonel / Konstadin Koliqi …

Ne kete foto, publikuar nga ambasadorja Kim, mungojne edhe tre ishe ambasadore qe te behet i plote ai grup ambasadoresh amerikane qe i vune kazmen demokracise ketu tek ne.

Ambasadore qe i dhane mbeshtetje te forte, partise komuniste, Partise socialiste, rilindjes socialiste dhe MAFIAs rilindase qe tani po qeverise vendin….nga ky grup doli ambasadorja qe i vuri zjerrin Shqiperise per ta permbysur shtetin e pare demokratike dhe prurjen ne pushtet te krimineleve te kuq.

Në kete foto mungon ai ambasador qe vuri themelet e MAFIAs qeverisese me padrinon Edi Rama dhe kjo ambasadore qe eshte ne qender te fotos, ështe ajo qe po ben gjithcka per ta zhdukur nga skena politike, partine demokratike me qellimin e vetem qe ne Shqiperi te instalohet monopartitizmi rilindas, MAFIA e kuqe…..

Ka vetem nje shpetim…

Celulës se rruges se Elbasanit, ti tregohet vendi me te gjitha mjetet,( jo me bazuka si ja treguan greket) por me gjithcka tjeter dhe te filloi asgjesimi i krereve te MAFIA deri tek bashkepuntori i fundit….i cili munde te jete edhe nga radhet e opozites…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s