Kategori
Uncategorized

Sot do konfirmohet opozita e re, ditët më të mira i kemi para.

Sot Partia Demokratike, rinis rrugën e saj drejt së ardhmes.

Rrugen drejt të ardhmes të demokracisë.

Rrugën drejt të ardhmes së shqiptarëve, dhe Shqipërisë …

1425 delegatë

Sot më shumë se kurrë vëndi ka nevojë për një opozitë të fortë dhe dinjitoze …

Ky Kuvend i ka të gjitha shanset që të kthehet në një Kuvend historik. Sepse nëse sot Shqipëria po lëngon dhe sundohet nga një klikë e drejtuar nga Edi Rama, kjo ka ndodhur pa dyshim edhe për fajin tonë. Kjo nuk do të kishte ndodhur nëse përballë do kishte një opozitë të fortë dhe të pakapur. Edi Rama nuk do kishte asnjë shans përballë një opozite të vërtetë – Bledi Kelliçi /

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s