Kategori
Uncategorized

Avokat Vishaj: Topi, Spahiu merrnin 300 mijë euro për gjyqtar, Berisha i ndaloi

Krijuam një president që ishte Topi dhe një Kreshnik Spahiu, që u paguan lekë për transferimet e tyre. Momenti që një nënkryetar i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, bënë emërime e transferime me lekë dhe këtu drejtësia ra.

Arritën nga 50, 100 mijë e deri në 300 mijë euro njerëz të cilët kanë paguar për të prodhuar një dekret’, u shpreh Sajmir Vishaj në ‘Çim Peka LIVE’, në SYRI TV.

‘Shyqyr që ishte ai kryeministër që i ndërpreu …

Sepse merrnin 200-300 mijë euro për të emëruar prokurorë e gjyqtarë.

I ndërpreu kryeministri i asaj kohe (Sali Berisha)’, theksoi avokati Sajmir Vishaj në SYRI TV

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s