Kategori
Uncategorized

A kërkoj Prokuroria Imeraj të sillej Nick Muzin për një dëshmi të dytë ?

Nga Adriana Kalaja/Avokate

Prokurorja e tretë që shkarkohet për çështjen Nick Muzin.

Pas Ervin Karanxhës dhe Kol Hysenajt, sot shkarkohet Elisabeta Imeraj.

Sa i fortë paska qënë Lulzim Basha?

Dhe çfarë lidhje ka Yuri Kim me këtë çështje që e sulmoi kaq shumë Elisabeta Imerajn?

Mos ka lidhje me faktin se Prokurore Elisabeta Imeraj kërkoi të sillej Nick Muzin për një dëshmi të dytë?

Koha do e tregojë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s