Kategori
Uncategorized

Rama: Në burg Sali Berisha, në djall Opozita …

Nëse në shpellat e Mafies diku në fund të mbledhjes siç thonë romanet merren vendimet për eliminimin e kundërshtarëve dhe caktohen kumbarët që u besohet kjo detyrë,

Kësaj here kreu i organizatës kriminale, ngarkoi me detyrë “Skapin” e partisë.

Ai ju tha se :

Unë e dua patjetër në burg Sali Berishën dhe në djall opozitën”, u shpreh lideri demokrat Berisha.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s