Kategori
Uncategorized

‘Rama dhe Luli paskan patur komunikim për zhdukjen nga politika të Partisë Demokratike’

Luli madje i vuri qepenat e blinduara…

Kjo është arsyeja që AliBasha bën ankime absurde pa asnjë llogjikë ligjore.

Strategjia është ta mbajmë varur sa më gjatë ligjërimin zyrtar të PD deri sa të mos i shkojë më njeri nga pas.

Po si legena që janë, nuk përplasen burrnisht, por pas krahëve dhe me gjykata.

Këto të fundit nëse do ndjekin udhëzimet e Ramës që e do të mbyllur PD-në, nuk kanë më asnjë lidhje me sistemin demokratik.

Të shohim!

Kam ende besim se gjyqtarët nuk do hedhin poshtë diplomat e tyre…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s