Kategori
Uncategorized

Nëse harrojmë të shkuarën, përsërisim gabimet.

▪️Nëse harrojmë të shkuarën, përsërisim gabimet.

▪️Nëse harrojmë të shkuarën, nuk shohim të tashmen.

▪️Nëse harrojmë të shkuarën, nuk investojmë në të ardhmen.

▪️Nëse nuk njohim gabimet, e tashmja dhe e ardhmja është në rrezik.

  • 9 shtatorin,
  • 8 janarin,
  • 6 marsin.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s