Kategori
Uncategorized

Hajni, hajni, dhe vetëm hajni !

Nga Sali Berisha /

Fierza e zbrazur si kurre me pare! Haji, hajni dhe vetem

hajni!

Te dashur miq, me 23 korrik 2021 liqeni i Fierzes ishte ne

kuoten 296,7m. Ne vend qe te ruhej per në vjeshte Fierza u zbraz me shpjetesi marremendese duke rene fund te shtatorit ne kuaten 269 m.

Energia u shit me çmimin qesharak 42 € mgw nderkohe qe ne burse energjia shitej me 130€ Mw.

Sigurisht qe bleresi energjine e blere me 42€ nga KESH e shiste me 130€ pra 88€ me shtrenjte se sa e kishte blere duke i ndare ato me narkqeveritaret!

Krim, krim, krim.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s