Kategori
Uncategorized

Arma ruse terroriste – nuk mund të shuhet .

Premium:

Së pari, ato janë bomba grumbulluese dhe bomba me vakum.

Forcat ruse tani akuzohen për përdorimin e një arme tjetër terroriste në Ukrainë.

Kur granatat shpërthejnë, substanca e kuqe e nxehtë shpërthen gjatë rrugës në zona të mëdha.

Ngjitet në lëkurë – dhe është pothuajse e pamundur të shuhet me ujë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s