Kategori
Uncategorized

Nëse misjoni dhe detyra e juaj është lufta kundër Berishës. Do Dështoni.

Nga Pr/Enver Bytyçi

🩸Manipuluan me Kuvendin e PD-së së 11 dhjetorit!

🩸Manipuluan opinionin duke u thënë se ata mbështeten nga 97 apo 99 përqind e demokrateve!

🩸Pas çdo dështimi “i nisen” përsëri betejat nga e para!

🩸Mbajtën me dhunën e dyerve të blinduara e ndihmën e pushtetit vulën e logon e partisë!

🩸Akuzuan historinë e partisë se tyre me gjuhën, skenarët dhe tekstet e formuluara nga Edi Rama dhe Endri Fuga!

🩸Folën për “nongratat”, sic flet vazhdimisht Edi Rama!

🩸E shpallën veten “kampionë të miqësisë me Amerikën”, pasi e shkelen ligjin amerikan!

Absurdi nuk paska kufi! Basha që blindoi dhe ishte i gatshëm të qëllonte plumba mbi demokratët, bëhet pjesë e një projekti për ta larguar fituesin e 6 marsit!

Pasi u tha demokratëve “llum”, kërkon të diktojë!

Duket qartë se misioni i tij nuk ka mbaruar! Soros, Rama, Juri Kim i kanë dhënë atij detyren e shkaterrimit të plotë të Partisë Demokratike!

Mos e lejoni ta kryeje këtë mision!

Behuni të gjithë bashkë pa përjashtim dhe nxirreni nga ajo seli, sepse Shqiperia ka nevojë për Partinë Demokratike!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s