Kategori
Uncategorized

Analiza e avokatit: Loja poker e Sorosit me krupiere Yuri Kim derrin maç Lulzim Basha

Nga Avokat Altin Goxhaj

LOJA E POKERIT E SOROS ME KRUPIERE YURI KIM DHE DERRIN MAÇ LYLIN E SOROS (çfarë fshihet pas avazit të Lylit dhe pazarit që kërkon të bëjë Soros me Bashkimin e PD)

PO KUSH ËSHTË ASI I BERISHËS KËTË JAVË?

Avazi i Lylit për mos ikje nuk ka të bëjë me ikjen e tij, se ai i ikur është!

HALLI I YURIT DHE SOROS ËSHTË TË BËJNË PAZAR ME IKJEN E LYLIT PËR TË ELEMINUAR TARGETIN IDEOLOGJIK ANTISOROS TË NJË PD TË BASHKUAR!

Lyli tashmë është karta e djegur!

Po përse po vazhdon avazin Lyli?

Edhe sa ditë do e zgjasi avazin e blablablasë që i shkruan Yuri?

Në këtë moment as që diskutohet eleminimi i Lylit të Soros.

Lyli është kartë e djegur! Do përdoret sa më shumë nga Yuri dhe Soros për të bërë rrit koston e rithemelimit.

Këtë javë do mbushen mediat e Ramës dhe Soros me debatin se Berisha është problemi i vetëm pasi Lyli është problem që zgjidhet tak fak: Ik Berisha që të ikë Lyli!

Një kompromis që Soros është i gatshëm ta pranojë është kotrolli mbi rithemelimin e PD dhe platfrormën e re politike me anë të diversantëve të Soros (Kujtoni historinë me KOPin në 2005)!

PO KUSH ASI I BERISHËS KËTË JAVË QË MUND TË RRËZOJË SKENARIN SOROS-KIM?

Si gjthm Evi Kokalari vjen nga SHBA pikërisht në momentin dhe vendin e duhur, me njerëzit e duhur.

PRA ÇËSHTJA ËSHTË KUSH DO E FITOJË BETEJËN?

YURI APO EVI? SOROS APO BERISHA?

(Ndërsa Lyli është thjesht letër WCje njëpërdorimshe.. apo saktë është përdorimi i fundit)!

Ja Njoftimi i Evi Kokalari sot:

“Së shpejti në Shqipëri! Së bashku me Matt Palumbon & Rick Loughery.

Gjatë javës në vijim do postoj info për disa aktivitete që do të kemi në Tiranë dhe në disa nga rrethet, ndër të tjera do kemi prezantimin e Bestsellerit të Matt Palumbo “Burri Mbas Perdes”, e cila flet në detaje për George Soros dhe dëmin që po i shkakton të gjithë botës.

Rick Loughery Kryetari i Federatës të së Rinjve Republikan Amerikan, do bëj disa takime në Tiranë dhe në disa nga rrethet.

Qëndroni të sintonizuar për më shumë detaje

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s