Kategori
Uncategorized

Kllounët ”tradhëtojnë” Lulqimsin …

Babalja me shkop bejzbolli ne seia e PD-së .

Babalja që deri dje mbahej si kryehorri i mecenarëve të Lulqimsit, duke sulmuar demokratet, shtëpinë e Lirisë dhe Berishën, sot sulmon idhullin e tij, Bashën.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s