Kategori
Uncategorized

Krimet Ruse në Ukrainë: Prokuroria e RF të Gjermanisë nis hetimet .

Ukraina/Gjermani, Pra, atje duhej diskutuar shumë, procedura e hetimit strukturor për shkak të krimeve të luftës në Ukrainë nga Rusia, hapet nga Prokuroria e Përgjithshme e Republikës Federale të Gjermanisë, me rekomandimin e Federatës Federale. Ministria e Drejtësisë në Berlin. Provat janë të mjaftueshme.

Tani jo vetëm Gjykata Ndërkombëtare Penale në Hagë është aktive, por edhe gjyqësori gjerman kundër Rusisë. Të gjithë miqtë dhe mbështetësit, madje edhe Putini, tani duhet të paralajmërohen. Druri i shtrembër i drejtësisë do të godasë.

Ukraine/Germany, So, there, it had to be discussed a lot, the structural investigation procedure because of the war crimes in Ukraine by Russia, is opened by the Attorney General’s Office of the Federal Republic of Germany, on the recommendation of the Federal Ministry of Justice in Berlin.

The evidence is sufficient. Now not only the International Criminal Court in the Hague is active, but also the German judiciary, against Russia.

All friends and supporters, even Putin, should now be warned. The crooked wood of justice will strike.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s