Kategori
Uncategorized

Dosjen e Thaçit dhe të Bashës duket se e ka qëndisur shërbimi inteligjent gjerman, më i sakti dhe më i ndershmi në botë.

Nga Hajro Çini /Kanada …

Basha përjetoi sot humbjen e tij të rradhës, por këtë herë i vetmuar dhe i pashpresë, sepse i është ngritur kundër partia e tij e cila e mbështeti fuqishëm për 8 vjet dhe ai vetëm e tradhëtoi.

Ai është peng dhe pengmarrësit ballkanas nuk të lëshojnë deri në momentin e fundit. Kujtoni Thaçin. Ai ishte peng i Beogradit dhe, edhe pse e kuptoi që në intervistat e prillit se dosja e tij ishte e kopsitur, nuk dha dorëheqje deri 48 orë para arrestimit, sepse nuk e lejonte Beogradi i cili e kishte aktivizuar që para vitit 1999.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s