Kategori
Uncategorized

Ruajuni nga fëmijët bastardë të perandorëve se janë më të këqinj se etërit e tyre .

Kastriot Myftaraj

Ka pasur një thënie në Romën e Vjetër .

Ruajuni nga fëmijët bastardë të perandorëve se janë më të këqinj se etërit e tyre .

Domethënë ruajuni nga kopilët .

Në 2021 Berisha po përjashtohet nga partia prej kopilit të Enver Hoxhës .

A nuk e vini re që këtij liderit të ri që e ka të shkruar në fytyrë ngjashmërinë me Enver Hoxhën me rastin e përplasjes me Sali Berishën i janë ngjallur instinktet politike të babait të tij ilegal ?

Edhe mënyra e të folurit dhe shprehjet i kanë ndryshuar .

Një psikolog i famshmë , Jungu e shpjegon këtë me teorinë e arketipit , domethënë të trashëgimisë psikologjike./

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s