Kategori
Uncategorized

Një tjetër strukturë e PD në mbështetje të Sali Berishës

Të rinjtë e GRUD SHQIPËRI kanë dalë hapur në mbështetje të ish kryeministrit Berisha.

Grupi Rinor Universitar Demokrat të drejtuar nga Kryetari Xhuljan Guce dhe Kryetarët e Grudeve të rretheve Durrës, Shkodër, Korçë, Vlorë, Gjirokastër, dhe Elbasan kanë zhvilluar një takim me ish kryeministrin Berisha ku kanë shprehur mbështetjen e plotë për nismen që ai ka nisur për një Parti Demokratike më të fortë, më të hapur dhe më të bashkuar.

Grud Shqipëri është një strukturë universitare brenda Partisë Demokratike dhe brenda Forumit të Partisë Demokratike që i dedikohet studentëve dhe universiteteve në të gjithë Shqipërinë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s