Kategori
Uncategorized

Basha shkoi i ftuar dhe me gjithshka të paguar ne Turqi, ne ditlindjen e Oligarkut Zamir Mane.

Bledian Koka /

“Ne e kemi thënë se si z.Basha në mënyrë okulte përmes kompanive tëtë afërmve të tij ka marrë fonde publike dhe të gjithë benefitet e tij mund të verifikohen, janë të pashme dhe të konfirmuara te katër vilat e famshme, dy te një resort i një oligarku dhe dy të tjera te një tjetër resort oligarku, të cilin Basha e përmendi sot.

Ndaj artikulimi i Bashës për zotin Mane mu duk i tepruar, i sforcuar, Kjo sepse në vitin 2016, zotëria në fjalë, një biznesmen i nderuar, organizoi një ditëlindje madhështore në Turqi.

Dhe atë kohë, përveç shumë figurave të oborrit, i ftuar special ka qenë edhe një farë Lulzim Basha.

Unë këtë raport kam parë mes z.Basha dhe z.Mane. Unë di që z.Basha është një njeri që ftohet në ditëlindjet e zotit Mane”, u shpreh gazetari

We have told him how Mr. Basha occultly through the companies of his relatives has received public funds and all his benefits can be verified, are handsome and confirmed in the four famous villas, two in a resort of one oligarch and two others at another oligarch resort, which Basha mentioned today.

So Basha’s articulation of Mr. Mane seemed excessive, forced, because in 2016, the gentleman in question, a respected businessman, organized a magnificent birthday in Turkey.

And at that time, in addition to many court figures, a special guest was a certain Lulzim Basha.

I have seen this report between Mr. Basha and Mr. Mane. “I know that Mr. Basha is a man who is invited to Mr. Mane’s birthday”, said the journalist

“Oligarkët e kanë blerë me vila”, Topalli i rendit Bashës dhuratat: Vila e pallate në vende të bukura në Vlorë, në Tiranë në Durrës, në Lalz, në Hamallaj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s