Kategori
Uncategorized

Pus Nafte per SOROS mu brenda Zones se Mbrojtur ne Narte!!!

Kujtese:

🔺Pus Nafte per SOROS mu brenda Zones se Mbrojtur ne Narte!!!

🔺Del se Soros qenka pronar i kompanise se naftes prandaj dy ministra dhe 4 Agjensi shkelen ligjin ndersa Prokuroria ka ik ne drejtim te paditur.

🔺Cili nga mercenar-gazetaret e Soros e dha si lajm?

🔺U mcefen.

🔺Kush duhet te mbaje pergjegjesi per shkelje ligji?

🔺Pse paguajme per Agjensi Zonave te Mbrojtura kur keta japin leje pus nafte brenda Zones se Mbrojtur?

🔺Pse na duhet Agjensia e Bregdetit?

🔺Po atehere beni nje amendim ligjor qe shkruan se “cdo ligj qe bie ndesh me interesat e Soros eshte nul”

Nga Albi Malltezi
Rama – Soros dhe harta e zonës se mbrojtur të Nartes ku ndodhet pusi i naftes .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s