Kategori
Uncategorized

Ambasadore Kim : Dështuat në mënyrë mizerabël me Dr. Berishën.

Hajro Çini Kanada .

Governatoja ilegale e Shqipërisë Yuri Kim, në përpjekje të mbulojë aktivitein e saj, në shkelje të Sovranitetit të Shqipërisë dhe të ligjit ndërkombëtar, po tregon përrallën e rradhës.

USA paska marrëdhënie me Partitë politike. (Siç duket në nivel ambasadorësh).

Unë nuk kishte dëgjuar më parë që ndonjë shtet të kishte marrëdhënia (të shkëlqyer0 me ndonjë parti politike. Idiotsisë së saj unë ju përgjigja në Twiiter:

” Unë jeton në Amerikën e Veriut prej 30 vjetësh.

Nuk kam parë asnjëherë bdonjë marrëdhënie midis USA dhe ndonjë partie politike.

Eshtë shumë e panatyrshme të lexosh të tilla budallallëqe nga një diplomat që në shkelje të ligjeve ndërkombëtare dhe Sovranitetit të Shqipërisë të veprojë si Guvernatore e Shqipërisë.

🔺Ju nuk mund të mbuloni diellin me xham.

🔺Ju dështuart në mënyrë mizerabël me Dr. Berishën.

🔺Krimi i Organizuar, të cilin Dr. Berisha e denoncon pa pushim, ju përdori ju, Don Lunë dhe Blinkenin, dhe ju detyroi ju që ta detyronit atë të mbyllte gojën.

🔺Unë nuk mund ta besoj se sa budalla është Blinkeni, Ose ai punon pë ta sabotuar Presidentin Biden.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s