Kategori
Uncategorized

Agjenda e jonë s’mund të jetë shpëtimi i karriges së kryetarit por e mira e Partisë Demokratike.

Agron Shehaj, deputet i PD_së /

🔺Iu drejtova z.Basha duke thënë se pakënaqësia tek mbështetësit e Partisë Demokratike nuk është e vogël, siç e parashtroi ai,

🔺Por fatkeqësisht ka një përçarje të madhe dhe kurrsesi s’mund të jem dakord me strategjinë e tij,

🔺”T’i marrim me të mirë dhe të presim t’u dalë inati”.

Postimi i deputetit Agron Shehaj /

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s