Kategori
Uncategorized

Biden “dridh” Ballkanin dhe Shqipërinë,por jo Edi Ramën .

Biden:

Kush është për ndryshim kufijsh në Ballkan, i bllokohet pasuria dhe hyrja në SHBA.

Preside ti i SHBA, Joe Biden ka nxjerrë një urdhër të ri ekzekutiv që përfshin Ballkanin Perëndimor.

Urdhri parashikon bllokim prone dhe ndalim të hyrjes në SHBA të personave që kontribojnë në destabilizimin e Ballkanit Perëndimor.

Marre nga News Media

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s