Kategori
Uncategorized

Perse mbeshteten hajdutet, kriminelet, trafikantet qe kane uzurpuar pushtetin…nga Kastriot Islami .

Ish ministri i jashtëm socialist Kastriot Islami /

Miq te dashur, besoj se tani jeni te qarte per gjithcka ka ndodhur, te pakten, nga 2017 deri me sot.

Perse eshte grabitur mandati i dyte dhe mandati i trete; dhe perse grabitesi eshte mbeshtetur …

Perse kercenohen kundershtaret…

Perse mbeshteten hajdutet, kriminelet, trafikantet qe kane uzurpuar pushtetin… e tjere e tjere…

Besoj se te gjithe pyetjet, shqetesimet e dyshimet tuaja marrin tani me kete veprim pergjgjen e sakte…

lereni komentet, lereni ndasite, lereni pyetjet, lereni ironite, dhe behuni serioze por duke u bashkuar dhe vepruar…

situata eshte katastrofike dhe rreziku i se ardhmes ju therret… kaq…

une do te reagoj edhe me fort nese me kercenojne qelbesirat e medias, apo hajdutet e kriminelet e qeverisjes… kaq..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s