Kategori
Uncategorized

Shqipëria po këthehet një mutsihane,për interesa të ..

Shkruan Basir Çollaku /

Ndaj zgjedhjet qe ishin nje mut …

U quajten me vrap nga nderkombetaret turiste se ishin te mira..

Paftyresi interesash.

Sepse duhej bere vendi shpejt nje m…

Jemi rruges per tu bere Shtetet e Bashkuara te Pleherishtes Globale…

Po qendrimi i Opozites??!

Nuk besoj se jane ndare ne talebane qeveritare dhe opozitare..!!!!?!?!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s